Пилок бджолиний


Склад

Містить більш ніж 450 природних органічних та мінеральних компонентів. За багатством складу не має аналогу в природі. Серед складових квіткового пилку: вуглеводи, амінокислоти, білки, ліпіди, більше 18 мікроелементів та 10 вітамінів, екзини, біологічні каталізатори, фітогормони та інші біологічно активні речовини.

Походження

 Медоносні бджоли збирають квітковий пилок переважно з ентомофільних рослин. Грудочку пилку бджола формує прямо на квітах. Допомагають їй у цьому електро - динамічні сили, що притягують до бджоли квітковий пилок та багаті на ферменти виділення слинних залоз, що „цементують”  пилкові зерна у вигляді грудочок на задніх лапках бджіл. У такому вигляді вона здійснює політ до вулика. Перед входом до вулика ставиться перешкода і грудочка квіткового пилку потрапляє до пилкозбірників

Показання

 Квітковий пилок є одним з кращих загальнооздоровчих засобів для швидкого одужання після операцій, пологів, фізичного та нервового виснаження, особливо дітям, людям старшого віку, людям з високими фізичними, розумовими та психологічними навантаженнями.

Квітковий пилок використовується у випадку захворювань:

  • серцево-судинної системи: атеросклероз, інфаркт міокарда, інсульт, стенокардія, вади серця, анемії, порушення формули крові та ін.
  • шлунково-кишкового тракту: виразки, гастрит, коліти, дисбактеріози, порушення у роботі жовчі та підшлункової залози.
  • дихальних шляхів та простудних захворювань: бронхіти, астма, пневмонія, грип, гайморит, та ін.
  • сечостатевої системи: простатит, аденома сечовивідної залози, нефрит, цистит, імпотенція, чоловічий та жіночий клімакси та ін.
  • викликаних порушенням обміну речовин: цукровий діабет, рахіт, відставання в рості та розумовому розвиткові дітей та ін.

Спосіб вживання

 Розчинити 1ч.л. пилку в 2 ч.л. натурального меду, 10–15 крапель лимонного соку чи яблучного оцту, 150 мл прокип`яченої теплої води. Отриманий напій вживати 1–3 рази в день за 10–15 хв. перед їжею на протязі 15 – 20 днів. Також можна вживати квітковий пилок шляхом жування. Для цього 1ч.л. квіткового пилку якомога довше розчиняють в ротовій порожнині в поєднанні з натуральним медом.

 При необхідності після 1-2 тижнів перерви курс повторюють. Дітям до 12 років половинна доза, до 1,5 року – четвертинна. Починати включати в раціон дітям квітковий пилок слід після 4–5 місяців з кількох зерен пилку.

Форма замовлення

Відгуки наших гостей