Щільниковий мед


Натуральний бджолиний мед в щільниках є найбільш якісним, найкраще та найповніше проявляє свої смакові, ароматичні та лікувальні властивості. Пояснюється це відсутністю стороннього впливу на мед зовнішніх факторів, які можуть бути присутні в більшій чи меншій мірі при відкачці, зберіганні та фасуванні продукції (контакт з металом, повітрям, сторонніми запахами)

Користь меду в сотах 

Прополіс, що міститься в сотовому меді, має болезаспокійливі, протизапальні,  загоювальні, бактерицидні, протигрибкові властивості;  нормалізує діяльність кишечника, попереджує розвиток карієсу, підвищує імунітет, позитивно впливає на серцево-судинну систему, лікує виразки шлунку, допомагає при жіночих хворобах і т.д.

При тривалому жуванні медових сот з воску, прополісу, квіткового пилку, мед виділяє фітонциди, які мають як профілактичну, так і  лікувальну дію на різні органи людини. Вони збагачують його вітамінами, амінокислотами, білками, ферментами. Квітковий пилок має омоложувальний ефект, так як в ньому є всі необхідні для організму людини амінокислоти  та чимало вітамінів. Мед в сотах містить біологічно активні речовини, що виробляються рослинами й організмом бджіл. Участь бджоли у зміні властивостей нектару, пилка, в утворенні воску і прополісу надає меду в сотах антибактеріальних, противірусних, антилейкімічних, радіопротекторних та імуногенних властивостей

Форма замовлення

Відгуки наших гостей