Екстракт воскової молі


Настоянка воскової молі

Утворюється шляхом низькотемпературного екстрагування тканинних компонентів великої воскової молі (Galleria mellonella) та спеціально підготовлених її метаболітів. Воскова міль є унікальним представником світу тварин, здатним перетравлювати та засвоювати бджолиний віск. Більшість хвороботворних вірусів і бактерій мають захисну оболонку, яка за своїм складом подібна до воску бджолиних. Тому ферменти, що продукує воскова міль, здатні розщеплювати їх захисні оболонки, що дозволяє антитілам організму та лікувальним препаратам швидко знищувати хвороботворні організми.

Показання

Екстракт воскової молі використовується у випадку захворювань: серцево-судинної системи: інфарктів, відновлення тканин міокарду ( розсмоктуються свіжі рубці, відновлюються м’язові тканини), атеросклерозу, інсультів, стенокардії, тахікардії, гіпертонії, нормалізує мікроциркуляцію крові в судинах (зокрема головному мозку), тромбофлебіті та ін. дихальних шляхів: бронхітів, пневмонії, туберкульозу легенів (туберкульозні каверни легень заповнюються живою тканиною), астми, кашель різного походження та ін. сечостатевої системи: чоловічого та жіночого безпліддя, імпотенції, аденоми, простатиту та ін. новоутворень в організмі: доброякісних пухлин, мастопатій, фібром, різноманітних кіст внутрішніх органів (зокрема кістогранульоми в стоматології), та ін. ендокринної системи: підвищена (гіпертиреоз) та понижена (гіпотиреоз) функція щитовидної залози, наднирників, гіпофізу. відставання в рості, розумовому розвитку дітей, покращує процес запам’ятовування, збереження та відтворення інформації та ін. важкозагоюваних ран, опіків (у складі кремів) та ін. опорно-рухового апарату: ушкодженні кісток та суглобів. акушерстві та гінекології: безплідді, плацентарній недостатності, токсикозах першої половини вагітності, анемії, клімактеричних порушеннях, менопаузального і посткантракціонного синдромів. в інших випадках, визначених лікарем-апітерапевтом чи лікарем дієтологом. Препарат ефективний при лікуванні туберкульозу легень, кісток, лімфатичних вузлів, шкіри, інших внутрішніх органів, уражених туберкульозною патологією; проявляє антискле-ротичні властивості, знижує в крові підвищений рівень холестерину, проявляючи гепариноподібні ефекти; покращує серцеву діяльність, після перенесеного інфаркту міокарда. Виражено стимулює чоловічу потенцію, регулюючи рівень статевих гормонів, підсилює сперматогенез. Покращує загальне самопочуття, знімає депресію та стреси, додає життєвої енергії та бадьорості має омолоджуючу і тонізуючу дію на організм. Екстракт воскової молі потужний природній імуностимулятор, підвищує захисні сили організму, є добрим енергостимулятором особливо в поєднанні з іншими продуктами бджільництва чи рослинними препаратами, ефективний під час інтенсивних тренувань, розумових навантажень, людям, що працюють в умовах психологічних та стресових перевантажень. Нормалізує склад крові (збільшує вміст гемоглобіну в еритроцитах, нормалізується рівень лейкоцитів), покращує обмін речовин, покращує розумову здатність, пам’ять, стримує старіння і сприяє омолодженню організму, активізує обмінні процеси в організмі Протипоказання. Алергічна реакція на складові чи їх неприйняття організмом. Перед вживанням екстракту воскової молі з лікувальною метою слід проконсультуватись з лікарем-апітерапевтом.

Спосіб вживання.

3 краплі екстракту воскової молі на 10кг ваги з 50 мл води 2-3 рази в день за 10-15 хвилин до прийому їжі. Дітям до 12 років призначають число крапель за кількістю їх років. Для профілактики вказану дозу необхідно приймати один раз на день. При туберкульозі дозу збільшують до7 крапель на 10 кг ваги людини. Курс 3-4 тижні. При необхідності, після 10 днів перерви, курс повторюють так, щоб загальний курс становив 3 місяці. При важких захворюваннях для більш ефективної дії можливе вживання добової дози екстракту воскової молі одноразово зранку з розрахунку 9 крапель на 10 кг ваги з водою натще на протязі 3-4 тижнів. Повторний курс після перерви 10 днів. 

Форма замовлення

Відгуки наших гостей