Мед травневий(фруктовий сад),акація-квітка,різнотрав'я 0,2л, 0,5л, 1лМед — густа солодка маса, яку бджоли виробляють з нектару квітів.

Жоден інший природний продукт не постачає так швидко організмові необхідну енергію, як мед. Його можна застосовувати і для схуднення (як замінник більшості харчових продуктів) і для збільшення маси тіла (як харчову добавку).

 

Мед, як здоровий продукт харчування, можна споживати у чистому вигляді, не змішуючи ні з чим (тоді його цілюща дія найсильніша), можна розчиняти у воді, вживати з настоями лікарських трав (але не гарячими), із соками, кисломолочними продуктами, сухофруктами, кашами. Його також застосовують як протиотруту при отруєнні грибами та інших харчових отруєннях.

 

Алергія на мед трапляється зрідка, особливо, якщо вживати його помірковано. Можливо, алергія виникає на певний сорт меду, тому варто спробувати інший. Добова доза меду для дорослих — приблизно 100 г, для дітей — 30–50 г.

Зараз у нашій медовій крамничці наявний мед наступних сортів: ріпаково-квітковий, різнотрав'я, гречаний, липа-різнотрав'я, акація.

 

Форма замовлення

Відгуки наших гостей